Nauczyciele

Nr Imię i nazwisko Przedmiot
1. Danuta Andrys Język angielski
2. Marta Andrzejewska Język hiszpański
3. Aleksandra Bagińska Wicedyrektor, nauczyciel wspomagający
4. Joanna Baranowska Pedagog
5. Krzysztof Beker Matematyka, informatyka,grafika komp.
6. Paulina Bojańska Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
7. Beata Bździel Historia, wos
8. Danuta Chorążyczewska Chemia, nauczyciel wspomagający
9. Anna Cierniak Geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
10. Katarzyna Czabator Wychowawca w świetlicy
11. Krzysztof Czajka Technika
12. Sylwia Czerwińska Nauczyciel wspomagający
13. Agata Dembowska Nauczyciel wspomagający, wychowawca w świetlicy
14. Sylwia Depczyńska Edukacja wczesnoszkolna
 15. Anna Długosz Edukacja przedszkolna, język angielski
16. Monika Drgas Matematyka
17. Renata Drobnik Matematyka, informatyka
18. Agnieszka Gronowska Język angielski
19. Barbara Hatłas Wychowawca w świetlicy, matematyka
20. Sylwia Idziak Fizyka, chemia
 21. Anna Jagiełło Język angielski
22. Alicja Jankowska Edukacja przedszkolna
23. Grażyna Kasprzak-Magiera Edukacja wczesnoszkolna
24. Joanna Kawczyńska Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
25. Marzena Kucharska Nauczyciel wspomagający
26. Karolina Łabenska Logopeda nauczyciel wspomagający, rewalidacja
27. Danuta Łazukiewicz-Durska Wychowanie fizyczne
28. Teresa Łuczak Nauczyciel bibliotekarz
29. Inez Meissner Rehabilitacja, zajęcia korekcyjne, nauczyciel wspomagający
30. Anna Mrówczyńska Edukacja przedszkolna
31. Agnieszka Nowak Wychowanie fizyczne
32. Marta Nowak Edukacja przedszkolna
33. Grzegorz Panek Biologia, chemia, wdż
34. Hanna Paterska-Kozłowska Wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne
35. Jolanta Pioterek Nauczyciel bibliotekarz
36. Magdalena Pohl Język polski
37. Marta Radomska Język polski
38. Kinga Ratajczak-Zastawa Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
39. Joanna Reimer-Krzywiec Rewalidacja, nauczyciel wspomagający
40. Katarzyna Rosowska Język angielski
41. Maria Sadowska-Boniecka Wychowawca w świetlicy
42. Jolanta Smołka Język polski, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
43. Jolanta Sompolińska Religia
44. Małgorzata Stachowska Logopeda, język polski
45. Jolanta Stamburska Historia, zaj. komputerowe, wos, rewalidacja
46. Małgorzata Staniszewska-Wróbel Biologia
47. Rafał Strzyżewski Religia
48. Lidia Szczepańska Edukacja wczesnoszkolna
49. Monika Sztuczka Pedagog , nauczyciel wspomagający
50. Hanna Szydłowska Plastyka
51. s.Małgorzata Ślęzak Matematyka
52. Irena Tokariew Weber Język rosyjski
53. Iwona Trojak Edukacja wczesnoszkolna
54. Weronika Turek Matematyka
55. Aneta Ubysz Zajęcia taneczne
56. Anna Waligóra Rewalidacja
57. Jacek Wałęsa Język niemiecki
58. Sławomir Wartacz Historia. wos
59. Kinga Wiciak Edukacja wczesnoszkolna
60. Marta Wilak Muzyka
61. Małgorzata Wilińska Język angielski
62. Iwona Witkowska Wychowawca w świetlicy
63. Justyna Woźny Przyroda, nauczyciel wspomagający
64. Sonia Wójcik Język polski, zajęcia artystyczne
65. Krystyna Wróblewska Język angielski, język polski
66. Beata Zdrojewska Edukacja wczesnoszkolna
67. Agnieszka Zielińska Wicedyrektor
68. Marcin Żurczak Wychowanie fizyczne